سپرده گذاری و مشارکت در تجارت سایت و تجارت دامینهای رند و ناب و خرید و فروش سایت آماده با درآمد بالا و سوددهی خالص 80 الی 100% سالانه برای سرمایه گذار و درآمد از شروع شراکت و سرمایه گذاری و امکان دریافت علی الحساب ماهیانه بخشی از درآمد ناخالص پیشفرض که مابقی درآمد خالص حاصله(حدود40% باقیمانده) در پایان یکسال همکاری و مشارکت، محاسبه دقیق شده و تصفیه می گردد. کار از ما. بدون نیاز به حضور و یا فعالیت شما.

سرمایه گذاری 1ماهه = جمعاً 10% سوددهی و بازدهی

سرمایه گذاری 3ماهه = جمعاً 20% سوددهی و بازدهی

سرمایه گذاری 6ماهه = جمعاً 40% سوددهی و بازدهی

سرمایه گذاری یکساله = جمعاً 100% سوددهی و بازدهی

سرمایه گذاریهای کمتر از یکسال، پس از پایان قرارداد، قابل تمدید نمیباشند

طبق آمار رسمی ایرنیک، تنها مرکز دولتی ثبت دامنه های ملی، روزانه میانگین 500 مالک وبسایت، از تمدید سالانه دامین و سایت خود پرهیز می کنند و به همین سبب و براساس قانون، آن دامینها آزاد شده و قابل ثبت توسط همگان می گردند.

با یک نگاه به فهرست تمامی این 500 دامین انصرافی، متوجه میشویم که هیچیک، زیبا و یا کاربردی و یا قابل بیان کردن آسان یا نوشتن آسان و قابل ماندگاری در ذهن مخاطبان نبوده اند و به همین سبب، صاحبان آنها نتوانسته اند حتی با وجود تبلیغات فراوان، برای محصولات یا خدمات مندرج در سایت خود، مشتری جذب کنند.

حال آنکه اگر اسم سایت یا همان دامین آنها رند ویا کاربردی و مفهومی و زیبا بود، قطعاً با موفقیت چشمگیری مواجه می شدند.

اگر مجموع هزینه ثبت دامین و خرید هاست(فضای میزبانی و سرور) و طراحی سایت هریک را فقط 2میلیون تومان درنظر بگیریم، میبینیم که روزانه حدود 1 میلیارد تومان و ماهانه بیش از 30 میلیارد تومان و سالانه بیش از 500 الی 900 میلیارد تومان از سرمایه های این کشور و مشاغل وکسب وکارها به هدر میرود. البته بجز محاسبه هزینه های تبلیغات و وقت و زمان و….

به همین سبب، گرو طلاگستر، پای به میدان گذاشته و با ثبت یا خرید دامنه های رند و کارآمد و با در معرض فروش قراردادن آنها به پایینترین قیمت ممکن و بسیار ناچیزتر از ارزش واقعی آنها، گامی بزرگ در جلوگیری از هدررفتن سرمایه های عظیم کسب وکارها و اشخاص و شرکتها و صنایع برداشته و از بدو شروع کار تاکنون، طی چندسال اخیر، مورد استقبال بسیاری از کاربران، بویژه طراحان سایتها و صاحبان برندها قرار گرفته است.

بگونه ای که در سایت نهاد فیلترینگ وزارت ارشاد، در گروه ثبت و فروش دامنه، بعنوان چهارمین سایت معتبر و فعال تجارت دامنه، ثبت و معرفی و در معرض پیشنهاد به همگان میباشد

 

در سرمایه گذاری یکساله، برای مثال، با سرمایه گذاری با 20 میلیون تومان، ماهیانه علی الحساب 1 میلیون تومان درآمد پیشفرض داشته و به حسابتان واریز می گردد و باقیمانده درآمد، در پایان یکسال شراکت، محاسبه و تصفیه میشود.

سرمایه گذاری با 5 میلیون تومان= 250000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه موقت

سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان= 500000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه علی الحساب

سرمایه گذاری با 15 میلیون تومان= 750000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 20 میلیون تومان= 1000000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 25 میلیون تومان= 1300000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 30 میلیون تومان= 1500000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 35 میلیون تومان= 1800000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان= 2000000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 45 میلیون تومان= 2300000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 50 میلیون تومان= 2500000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 60 میلیون تومان= 3000000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 70 میلیون تومان= 3500000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 80 میلیون تومان= 4000000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 90 میلیون تومان= 4500000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان= 5000000 تومان درآمد و برداشت ماهیانه

 

هر 1 میلیون تومان سپرده گذاری در خرید و فروش سایت و دامین= پس از کسر مالیات و مخارج و… همچنان سالانه سوددهی خالص بالا را برای مشارکت کننده مالی دارد. با عقد قرارداد رسمی محضری.

مابقی درآمد خالص حاصله، در پایان یکسال همکاری، محاسبه و همراه با اصل مبلغ اولیه، تقدیم می گردد. یعنی اصل سرمایه طی یکسال، تقریباً تا دو برابر میشود.

و اگر تمایل به سپرده گذاری بلند مدت داشته و قصد دریافت ماهیانه بخشی از درآمد را ندارید، سپرده شما طی یکسال، حدود دو و نیم برابر نیز خواهد شد زیرا با درآمد ماهیانه آن نیز، خرید و فروش دامینهای بیشتری می کنیم

برای مثال، با سرمایه گذاری با 20 میلیون تومان، در طی یکسال سرمایه گذاری در شغل اینترنتی، حدود 40 میلیون تومان درآمد حاصل می کنید که این 40 میلیون بعلاوه 20 میلیون تومان سرمایه اولیه، در پایان یکسال همکاری، بطور یکجا پرداخت می گردد.

شایان ذکرست که در حال حاضر در سایت طلاگستر تعداد بسیار بالایی دامنه رند در حال فروش میباشد که این گروه با هدف گسترش کسب و کار، تا اطلاع ثانوی، سپرده گذار با حداقل 1 میلیون تومان و حداکثر 200 میلیون تومان می پذیرد.

 

نحوه عقد قرارداد مشارکت و سپرده گذاری با سوددهی بالا: ارسال قرارداد از طریق ایمیل یا تلگرام یا فکس، یا حضوری در محل سپرده گذار و یا محضری و سایر روشهای دلخواه سرمایه گذار محترم. همچنین در صورت قطعی بودن مشارکت، امکان عقد قرارداد رسمی در محل کار یا حتی شهر مورد نظر سپرده گذار ارجمند میسر میباشد که جهت هماهنگی یا اطلاع از شرایط آن، تماس حاصل فرمایید.

یکی از مزایای سایت طلاگستر، رتبه عالی و رنک و آتوریتی آن میباشد که سبب گردیده تا هریک از دامنه هایی که به آن متصل هستند نیز دارای رنک و رتبه و آتوریتی بسیار خوبی گردند و بدین سبب، هرروز بیش از پیش، دارای محبوبیت و تقاضا از سوی مشتریان، بویژه طراحان سایتها شده و دارای مشتریان ثابت نیز میباشد

فلذا در صورت ثبت دامنه های جدید و اتصال آنها به سایت طلاگستر، دامنه ها بسیار سریع دارای رتبه و رنک میگردند و بسیار سریعتر به فروش میرسند

بعلت سابقه طولانی و داشتن درگاه پرداخت آنلاین و.. زمان بازدهی و سوددهی نیز بسیار سریع میباشد

در قسمت هوایز یا استعلام مالکیت دامین ها، مشاهده میفرمایید که همه دامینها بنام یکنفر یعنی مدیریت طلاگستر میباشد و این خود، حاکی از سرمایه ها و ارزشمند بودن طلاگستر است. جهت استعلام مالکیت از سایت رسمی و دولتی ایرنیک، کلیک کرده و هریک از دامینهای موجود در طلاگستر را که مایلید، در کادر جستجو وارد کرده و استعلام بگیرید:  استعلام مالکیت دامنه

جهت مشاهده لیست برخی از دامینهای طلاگستر، صفحه قیمت دامین های رند را مشاهده فرمایید

طلاگستر در سایت پیوندها بعنوان چهارمین سایت معتبر و برتر کشور در زمینه تجارت دامین، توسط وزارت ارشاد و نیز کمیته فیلترینگ، شناسایی و مورد تأیید هویتی و عملکردی قرار گرفته است»»» مشاهده نام طلاگستر در گروه ثبت و فروش دامنه

میخواهم در طلاگستر، شراکت و سپرده گذاری کنم. از کجا شروع کنم؟

ابتدا متن قرارداد را مطالعه نموده و سپس قبل یا بعد از پرداخت، با ما تماس حاصل فرمایید. مبلغ مندرج در قرارداد، پیشفرض بوده که مبلغ مورد نظر شما جایگزین آن میشود

متن پیشفرض قرارداد شراکت»»»  طلاگستر قرارداد تجارت دامنه 1401

تماس با طلاگستر

شراکت با سود بالا

Leave a Comment

CAPTCHA ImageChange Image